Xavi 1001
Dołączył/a: marzec 2011
Wrocław
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny piłkarz w przyszłości będzie miał pewny skład :)
0
Wszystkiego najlepszego :)
0
Według mnie Abidal z Puyolem zasługują po 10. Obaj grali świetny mecz byli nie do przejścia, a Abidal strzelił zwycięską bramkę i to w pięknym stylu.
0
Takie trochę dziecinne te stroje :)
0
Dobre ;)
0
Wszystkiego najlepszego:)
0
Niech spoczywa w pokoju.
0
Puyol jest nie zastąpiony !
0
Barca wygra z Realem :)
0
Spoko :)
0
To racja sędziowie w tym sezonie są beznadziejni !
0
Wszystkiego najlepszego :)
0
To jest przykłada prawdziwego piłkarza. Oprócz tego że gra świetnie w piłkę to jeszcze pomaga choremu chłopcu. Dla mnie ten piłkarz zasługuję na NOBLA !!!
0
Świetny mecz , jednego czego możemy żałować to straconych 2 goli.
0
Nie mi nie zacina
0
Wszystkiego najlepszego
0
Wszystkiego najlepszego :)
0
Tak jak ja
0
Mascherano musi zostać :)
0
Messi strzeli hat tricka :)
0
Szkoda mi tego chłopca
0
Nawzajem
0
Szybkiego powrotu do zdrowia
0
Według mnie Fabregas zasługuję na lepszą ocenę bo strzelił ładną bramkę główką w gran derbach. Dokładnie podawał piłkę i nie tracił jej
0
Brawo za zwycięstwo
0
Brawo za dobre ustawienie składu
0
Barca wygra !
0
Tito trzymaj się
0
cuenca dostał za małą ocenę
0
Każdy trener zasługuje na szacunek