0

Świetny piłkarz w przyszłości będzie miał pewny skład :)

0

Wszystkiego najlepszego :)

0

Według mnie Abidal z Puyolem zasługują po 10. Obaj grali świetny mecz byli nie do przejścia, a Abidal strzelił zwycięską bramkę i to w pięknym stylu.

0

Takie trochę dziecinne te stroje :)

0

Dobre ;)

0

Wszystkiego najlepszego:)

0

Niech spoczywa w pokoju.

0

Puyol jest nie zastąpiony !

0

Barca wygra z Realem :)

0

Spoko :)

0

To racja sędziowie w tym sezonie są beznadziejni !

0

Wszystkiego najlepszego :)

0

To jest przykłada prawdziwego piłkarza. Oprócz tego że gra świetnie w piłkę to jeszcze pomaga choremu chłopcu. Dla mnie ten piłkarz zasługuję na NOBLA !!!

0

Świetny mecz , jednego czego możemy żałować to straconych 2 goli.

0

Nie mi nie zacina

0

Wszystkiego najlepszego

0

Wszystkiego najlepszego :)

0

Tak jak ja

0

Mascherano musi zostać :)

0

Messi strzeli hat tricka :)

0

Szkoda mi tego chłopca

0

Nawzajem

0

Szybkiego powrotu do zdrowia

0

Według mnie Fabregas zasługuję na lepszą ocenę bo strzelił ładną bramkę główką w gran derbach. Dokładnie podawał piłkę i nie tracił jej

0

Brawo za zwycięstwo

0

Brawo za dobre ustawienie składu

0

Barca wygra !

0

Tito trzymaj się

0

cuenca dostał za małą ocenę

0

Każdy trener zasługuje na szacunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?